
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| Frequency | 11.0592 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Output Format | LVCMOS |
Stock: 28
Distributors
pcbx
Unit Price$0.76330
Ext.Price$0.76330
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.76330 | $0.76330 |
| 10 | $0.61853 | $6.18530 |
| 25 | $0.56900 | $14.22500 |
| 50 | $0.52343 | $26.17150 |
| 100 | $0.48151 | $48.15100 |
| 300 | $0.47785 | $143.35500 |
| 500 | $0.47423 | $237.11500 |
